سنگ مزار خارجی در مقابل سنگ مزار ایرانی

بدون دیدگاه

فروشگاه یاد بود 2 طی جلسات مکرر با کارشناسان سنگ و تست و آزمونهای مختلف از نمونه سنگهای مزار از برندهای درجه یک ایرانی نتایج جالبی دریافت کرده اند که قسمتهایی از این دستاورد را در زیر می خوانید. امروزه با توجه به تبلیغاتی که در خصوص سنگهای مزار خارجی صورت گرفته است و عدم ثبات نرخ ارز به خصوص بالا رفتن بی سابقه نرخ دلار به صعود هر روزه قیمت این گونه سنگهای مزار کمک بسیاری کرده است. البته سنگهای مزار خارجی ، مانند سنگ مزار هرات ، سنگ مزار نانو طبیعی از سری سنگهای با کیفیت و مرغوب و یکه تاز بازار سنگ مزار بوده اند . ما نیز کیفیت سنگهای مزار خارجی نامبرده را تایید می کنیم.ولی توجه داشته باشید سنگهای مزار از برند های درجه یک ایرانی در بازار سنگ وجود دارد که به لحاظ کیفیت و مرغوبیت با سنگهای وارداتی به رفابت برخواسته اند و با نشان دادن کیفیت و زیبایی و قیمت مناسب می توانند در بازار حضور قدرتمندانه داشته باشند و اگر کارخانه های سازنده سنگهای مزار خارجی می خواهند در کنار این چند مدل سنگ مزار درجه یک ایرانی باقی بمانند باید تدبیری جدید بیاندیشند. چرا که سنگهای مزار ایرانی به لحاظ کیفیت و زیبائی همانند سنگهای خارجی می باشد و از نظر ابعاد و سایز و قیمت از سنگهای خارجی بیشتر به سلیقه خریدار توجه دارد برای اینکه سنگهای مزار خارجی در چند سایز و ابعاد که در کارخانه سازنده ساخته شده است وارد ایران می شوند ولی سنگهای مزار درجه یک ایرانی در هر سایز و ابعاد و شکل و فرمی که خریدار سفارش دهد ، فروشنده می تواند تحویل نماید . این امتیاز برگ برنده ای است که در دست سازندگان سنگ مزار ایرانی است و امتیاز دیگر قیمت خیلی ارزانتر سنگهای مزار ایرانی نسبت به مشابه خارجی اش می باشد که در اختیار خریدار قرار دارد . امتیاز بعدی بدلیل تنوع و وجود معدنهای سنگ در جای جای کشورمان به لحاظ آب و هوا می باشد که استقامت سنگهای مزار ایرانی در هر نوع آب و هوائی پایدارو مقاوم است و فروشگاه یادبود 2 سنگهای مزار ایرانی را 15 سال ضمانت می کند.شما عزیزان در زمانی که در بهشت زهرا ( س) و یا اماکن متبرکه می روید به مزارهایی که به سنگ مزار ایرانی مزین شده توجه فرمائید متوجه خواهید شد که سنگهای مزار ایرانی با قدرت و زبایی در جای خود قرار گرفته اند شاید باور بفرمائید که بین سنگ مزار مثلا سنگ مزار برزیلی و سنگ مزار ایرانی درجه یک از برند گرانیت سیمین اصفهان فقط و فقط قیمت آن  است و امتیاز مثبتی به سنگ مزار برزیلی نسبت به سنگ مزار سیمین نمی توانید بدهید . اگر یک تراز و یا مقایسه ساده بین دو سنگ مزار  خارجی و ایرانی بگیریم متوجه خواهیم شد که خرید سنگ مزار ایرانی عاقلانه تر و مقرون به صرفه میباشد.

سنگ مزار برزیلی = سنگ مزار گرانیت سیمین اصفهان

رنگ مشکی براق ثابت                                رنگ مشکی براق ثابت

در صد آهن در سنگ 54 درصد                     درصد آهن در سنگ 78 درصد

مقاوم در هر نوع آب و هوا                                      مقاوم در هر نوع آب و هوا

قطر سنگ 3 سانت 6و8و10سانت                             قطر سنگ 2 سانت 3و4و6و8و10 سانت

ضمانت توسط یادبود2 15 سال                      ضمانت توسط یادبود 2 15سال

سایز سنگ                    سایز سنگ : هر سایز و ابعادی که مشتری

سفارش دهد موجود است

قیمت : روز افزون و نوسان                            قیمت : ثابت و مناسب

با در نظر گرفتن نمونه تفاوت فوق بین دو نوع سنگ مزار خارجی درجه یک و سنگ مزار ایرانی درجه یک و مختصر اطلاعاتی که در خصوص سنگ مزار از برندهای درجه یک ایرانی درجه یک ارائه گردید ، می شود اینگونه نتیجه گرفت که با در نظر گرفتن چند فاکتور مهم مانند ، کیفیت ، مرغوبیت، طول عمر مفید سنگ و قیمت مناسب سنگهای مزار ایرانی نسبت به سنگ مزار خارجی که بسیار گران قیمت هستند و بعضا سنگهای بدل و نامرغوب به جای سنگ اصل خالرجی توسط بعضی افراد فرصت طلب و سود جو فروخته می شود ، بهتر است از سنگهای مزار ایرانی شناخته شده و مورد اطمینان به مراه ضمانت نامه 15 ساله خریداری کرد.

اطمینان داشته باشید با خرید سنگ مزار درجه یک ایرانی از فروشگاه معتبر و نقش طرح و خطاطی و همچنین چهره پردازی توسط اساتید مجرب و هنر مندان حرفه ای در پایان کار و پس از نصب سنگ مزار شما به خودتان و حسن سلیقه خود آفرین گفته و از این خرید خرسند و راضی خواهید بود.

شما عزیزان می توانید با ما با شماره تلفن 09122967157 و 02155213821 تماس بگیرید به شما اطمینان می دهیم رضایت شما را جلب خواهیم کرد . فروشگاه سنگ یادبود 2 با عرضه مرغوب ترین و زیبا ترین سنگهای مزار و انواع کتیبه و اجرای طراحی توسط اساتید مجرب و هنر مندان چیره دست خطاطی و همچنین اکیپ چهره پردازی فوق حرفه ای با 15 سال ضمانت نامه کتبی خریدی به یاد ماندنی و رضایت بخش برایتان رقم خواهد زد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09122967157 و 02155213821 تماس بگیرید و جلب رضایت و اطمنان مشتری هنر ماست.

منتظر تماس شما هستیم.

مرصاد لطافت نژاد

فروشگاه یاد بود


Leave a Reply